WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY !!! Szkoła Podstawowa w Regnowie, Regnów 95, 96-232 Regnów, tel. 46/8131670

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 10.10.2018 r. w Rawie Mazowieckiej na obiektach sportowych OSiR „Tatar”  odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców na rok szkolny 2018/2019.

W Y N I K I: 

DZIEWCZĘTA  -  8  x  800 m

m-ce

                SZKOŁA

    Czas

1.

 Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka

28.09,27 min

2.

 Szkoła Podstawowa Boguszyce

29.14,14

3.

 Szkoła podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka

30.15,08

4.

 Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka

31.28,39

5.

 Szkoła Podstawowa Biała Rawska

31.31,80

6.

 Szkoła Podstawowa Regnów

31.59,51

7.

 Szkoła Podstawowa Cielądz

32.15,69

CHŁOPCY   -  8  x  800 m

m-ce

               SZKOŁA

   Czas

1.

 Szkoła Podstawowa Biała Rawska

26.38,43 min

2.

 Szkoła Podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka

26.59,46

3.

 Szkoła Podstawowa Boguszyce

27.08,68

4.

 Szkoła Podstawowa Cielądz

27.35,65

5.

 Szkoła Podstawowa Lubania

29.58,40

6.

 Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka

nie ukończyła

Zwycięskie Szkoły otrzymały puchary, za miejsca I – IV szkoły otrzymały dyplomy.

Awans do półfinału wojewódzkiego wywalczyli:

Dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka

Szkoła Podstawowa Boguszyce

Chłopcy:

Szkoła Podstawowa Biała Rawska

Szkoła Podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka

W dniu 10.10.2018 r. w Rawie Mazowieckiej na obiektach sportowych OSiR „Tatar”  odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców na rok szkolny 2018/2019.

W Y N I K I:

DZIEWCZĘTA   8  x  800 m

m-ce

               SZKOŁA

    Czas

   1.

Szkoła Podstawowa  nr 1  Rawa Mazowiecka

26.36,02 min

   2.

Szkoła Podstawowa  nr 4  Rawa Mazowiecka

27.13,84

   3.

Szkoła Podstawowa  nr 2  Rawa Mazowiecka

28.39,87

   4.

Szkoła Podstawowa     Boguszyce

29.39,42

   5.

Szkoła Podstawowa     Cielądz

29.54,25

   6.

Szkoła Podstawowa    Regnów

30.20,42

   7.

Szkoła Podstawowa      Biała Rawska

30.49,05

CHŁOPCY     8  x  1000 m

m-ce

               SZKOŁA

    Czas

   1.

Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka

29.22,40 min

   2.

Szkoła Podstawowa Biała Rawska

30.04,30

   3.

Szkoła Podstawowa Cielądz

30.05,91

   4.

Szkoła Podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka

30.29,88

   5.

Szkoła Podstawowa Regnów

30.40,86

   6.

Szkoła Podstawowa  nr 2  Rawa Mazowiecka

31.33,68

   7.

Szkoła Podstawowa Boguszyce

31.48,93

   8.

Szkoła Podstawowa Lubania

32.17,12

Zwycięskie Szkoły otrzymały puchary, za miejsca I – IV szkoły otrzymały dyplomy.

Awans do półfinału wojewódzkiego wywalczyli:

Dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka

Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka

Chłopcy:

Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka

Szkoła Podstawowa Biała Rawska