WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY !!! Szkoła Podstawowa w Regnowie, Regnów 95, 96-232 Regnów, tel. 46/8131670

RODO

Szanowni Państwo,

  W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.

  Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przychodząc do Szkoły Podstawowej w Regnowie w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Szkoła Podstawowa w Regnowie przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w szkole w sposób bezpieczny i transparentny.

  Po wejściu w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej w Regnowie.

  Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informację w zakresie ochrony danych osobowych w Szkole Podstawowej w Regnowie będą dla Państwa pomocne.

 

Z poważaniem

Jolanta Kordel-Wróblewska

dyrektor szkoły

INFORMACJA o przetwarzaniu danych osobowych przez Szkołę Podstawową w Regnowie


Klauzula informacyjna